Aizvadītais gads ir daudz ko mainījis mūsu dzīvēs.
Nepatīkami ierobežojumi, nepanesami zaudējumi, svešāda un neērta dzīve saskaņā ar neierastiem noteikumiem. Jaunā realitāte diktē nosacījumus, kuriem pretojas gan brīva griba, gan sirds. Gribētos pamāt burvju nūjiņu un atcelt šo “kovidhaosu”.
 
Music that changes the structure
Man tādas, diemžēl, nav. Toties ir Visuma translēta mūzika, kas salāgota ar dvēseli un atbalso vēlmi palīdzēt tuviniekiem, draugiem, paziņām un svešiniekiem, pārtopot muzikālā improvizācijā. Tas darbojas. Tas darbojas kā Mīlestība – no sirds uz sirdi, kā pozitīva doma – no prāta uz prātu, kā draudzīga līdzdalība un rūpes – caur sirsnību un dzīvu skaņu plūsmu.
 
Es pati pārslimoju Covid, inficējoties tā brīža zaļajā zonā – Latvijā, kad valstī tika fiksēti 8 gadījumi dienā. Tas atklājās otrajā dienā pēc atgriešanās Minskā. Augsta temperatūra, poliklīnika nav sazvanāma. Ko darīt? Grūti domāt, grūti pārvietoties. Pie rokas tikai pretdrudža līdzeklis. Man ļoti palīdzēja draugi. Viņu uzmanība un rūpes mani izglāba. Viņi man atnesa visu un vienkārši nolika pie durvīm – vitamīnus, mikroelementus, pulsa oksimetru, pārtiku, zāles. Manas draudzenes Ļenas buljons ir dzīvības eliksīrs, es to noteikti zinu! Tā bija burvju 2-litru burka ik pārdienas. Vienīgais ēdiens, ko varēju norīt. Es esmu ļoti pateicīgs visiem, kas mani atbalstīja!
 
Kādā brīdī es sajutu, ka papildus zālēm man nepieciešams vēl kaut kas cits, lai atveseļotos. Tas bija kā slāpes, kas jāremdē. Kā gaismas stars, kam jāšķeļ tumsa. Man, protams, bija vajadzīga mūzika – tās skaņas varēja “parunāties” ar manu ķermeni un dvēseli, nomierināt un harmonizēt mani, noskaņot uz atveseļošanos. Pārvarot nespēku un par spīti temperatūrai, es izvilku un izpakoju digitālās klavieres, “uzmānīju” tās uz statīva un kā, nu, varēju, tā sāku spēlēt. Tā tajā vakarā es sev ar pārtraukumiem vairākas reizes spēlēju un es sajutos labāk. Tā mākslas terapija palīdzēja mākslas terapeitam. 🙂
 

Mūzika, ar kuru vēlos dalīties ar jums, palīdzēs atjaunot spēku, harmonizēt garastāvokli un ķermeni. Tas ir vēstījums mūzikas skaņās jums no manas sirds un dvēseles ar labas veselības vēlējumiem.

 
Instrukcija:
Šo mūziku lietderīgi klausīties gan Covid slimības laikā, gan atveseļošanās periodā.
Pirmo reizi to klausīties ieteicams mierīgā vidē, kur varat fokusēt savu uzmanību un jūtas uz mūzikas skaņām. To vēlams klausīties vienu reizi dienā. Ja izjūtat nepieciešamību, to var darīt arī biežāk.
Turpmāk šo mūziku var klausīties sev ērtā vidē. Katram cilvēkam ir atšķirīga reakcija uz mūziku. Kāds tai atvēlēs savu īpašo laiku, savukārt cits to var klausīties, nodarbojoties ar ikdienišķām lietām.
 
Ceru, ka šis jums būs noderīgi!